starosta
Peter Hasoň
starosta obce Marianka

 

 

Cintorín Marianka
 Cintorin
SOLAMEN - kontakt
Pre riešenie ťažkých chvíľ.

Aktuálne v Marianke 

 


Skola  

Slávnostné otvorenie školského roku v ZŠ Marianka
Riaditeľstvo základnej školy v Marianke oznamuje, že slávnostné otvorenie školského roku 2016/2017 sa uskutoční v pondelok 5.9.2016 o 8:30 hod. v budove základnej školy v Marianke.

Srdečne Vás všetkých pozývame


Oznamy o čerpaní dovolenky

Obecný a stavebný úrad v Marianke oznamujú občanom, že z dôvodu čerpania dovolenky budú zatvorené v dňoch 31.8.2016 a 2.9.2016.

Lekáreň Sv. Anny v Marianke oznamuje občanom, že od 22.8.2016 do 29.8.2016 bude zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky a ďalej bude zatvorená v dňoch 2.9.2016 a 5.9.2016.

Ďakujeme za pochopenie.


V Marianke sa našli kľúče od auta. Bližšie info na t.č.: 0911 716 356


Pozemky kosenie   Zabezpečenie údržby pozemkov v Mariankekosenie. Výzva s termínom do pondelka 22.8.2016.
V priloženom liste opakovane pripomíname vlastníkom nehnuteľností v obci udržiavať svoje nehnuteľnosti pokosené počas celého vegetačného obdobia.
Viac podrobností nájdete v liste samotnom - kliknite na kosca vľavo.
 

  Marianske hudobné leto 2016
Organizované obcou Marianka, hudobný víkend ozdobený koncertami na námestí aj v bazilike Narodenia Panny Márie.

Kompletný program nájdete klikom na plagát vľavo.

 

Koncert, piatok 12.8.2016, námestie Marianka

Koncert Anky Repkovej na  námestí v Marianke - o koncerteinterprétovi sa dozviete viac klikom na plagát vľavo. Záznam vo fotogalérii si pozriete klikom na fotografiu vľavo

 

Koncertsobota, 19:00, bazilika Marianka 
Koncert mladých umelcov svetového formátu. Program koncertu vážnej a ľúbivej hudby si viete pozrieť klikom na plagát vľavo. Záznam vo fotogalérii si pozriete klikom na fotografiu vľavo.

  Koncert, sobota, 20:30, námestie Marianka  
Koncert na  námestí v Marianke, o koncerte a skupinen sa viac dozviete klikom na plagát vľavo. Záznam vo fotogalérii si pozriete klikom na fotografiu vľavo.
 

Koncertnedeľa, 17:00, bazilika Marianka

Progarm mladých interprétov si viete pozriet klikom na na plagát vľavo. Záznam vo fotogalérii si pozriete klikom na fotografiu vľavo


Susede susedom   Susedé súsedom
Jubilejné 15 - te stretnutie občanov Marianky a Záhorskej Bystrice sa vydarilo. Spev, hudba, detské súťaže a chutné občerstvenie vytvorilo výbornú atmosféru na srdečné susedské letné rozhovory. V akej atmosfére prebiehali to si môžete pozrieť v reportážnych fotografiách Ivana Pašku.

Bye

Po takmer 10 rokoch práce pre obec na poli školy, webmastra a Mariatálu sa s Vami lúčim a prajem mojim nástupcom veľa zdaru. Ďakujem za pozornosť.
Marcel Porges


Bio odpad   Zberný dvor na bio odpad od stredy 20.7.2016 v prevádzke
Len pre obyvateľov Marianky, podrobné informácie nájdete klikom na dokument vľavo.

  Mládežnícky zbor Melodar recipročne v Taliansku, San Salvo
Marianske hudobné leto 2015 hostilo talianov, taliani recipročne pozvali mládežnícky zbor Melodar na festival do San Salva. Naši mládežníci podstivo nacvičovali a predviedli pekný výkon na dvoch koncertoch pred ostatnými učastníkmi z Talianska, Írska s Španielska.
Záznam vo fotogalérii - kliknite na foto vľavo.