Zápas OŠK Marianka – FK Kaplná

Späť

Zápas OŠK Marianka – FK Kaplná sa skončil prvým polčasom. Naši futbalisti stále prví!

Včerajším jednoznačným „polčasovým“ víťazstvom 4:0 si naši muži udržali prvé miesto v tabuľke VI. Ligy. Dva góly vsietil ako tradične Rado Augustín a po jednom pridali Lukáš Dubovský a Janko Čech. Naši chlapci boli jednoznačne lepší a dominovali počas celého prvého polčasu. Do druhého polčasu už súper nenastúpil s odôvodnením, že po zranení troch hráčov už neboli v počte, ktorý im umožňoval dohrať zápas. Škoda toho, nakoľko skóre v konečnom dôsledku môže byť rozhodujúce v záverečnej fáze súťaže. Taktiež diváci si mohli ešte druhý polčas vychutnať dobrý futbal a góly v súperovej bráne. Aj týmto by sme sa chceli poďakovať našim priaznivcom a podporovateľom, pre ktorých to celé robíme a pozvať ich na posledné dva súťažné zápasy v jesennej časti. Budúcu nedeľu 22. októbra o 15:00 hráme v Čataji a jesennú časť ligy zakončíme domácim zápasom v nedeľu 29. Októbra o 14:00 proti Blatnému.

Autor: L. Dubovský