Naša škola má novú kuchyňu a jedáleň

Späť

Žiakov základnej školy a materskej školy v Marianke čakalo začiatkom nového školského roku milé prekvapenie. Privítali ich učitelia ale aj obnovené a veľmi účelne zmodernizované priestory prízemnej časti školskej budovy.

Nová šatňa, priestranná jedáleň a najmä komplex nových piatich priestorov pre skladovanie, spracovanie potravín a na  prípravu jedál. Priestory kuchyne sa tak oproti pôvodnému stavu zväčšili štvornásobne. A všetky sú vybavené novými modernými elektrospotrebičmi a kuchynskými prístrojmi. Celú modernizačnú akciu v nezvyčajne krátkom čase pripravil a realizoval Obecný úrad s výraznou podporou sponzorov. Rodičia detí, ktorí prišli pred prvým zvoním dobrovoľne pomôcť pri poslednom upratovaní školy po modernizácii boli touto najnovšou starostlivosťou obce o naše deti príjemne potešení. Fotografie: Ivan Paška

 

Posledná úprava 15.01.2020