Futbalový turnaj seniorov KAISSER CUP 2017

Späť

V športovom areáli v Marianke sa 9.9.2017 konalo prvé kolo 13 – teho ročníka futbalového turnaja seniorov v  kategórii SENIORI 50+. Zúčastnili sa na ňom štyri družstvá: Vojenskí veteráni – Svätý Jur, ŠK Engerau Petržalka, ŠK OldBoys Slovan Bratislava a  OŠKOldBoys Marianka. Do Marianky tak po roku opäť zavítali aj legendy slovenského futbalu Ivan Hrdlička, Vladimír Kinier, Jaroslav Timko, Ján Haraslín a ďalší bývalí hráči Slovana Bratislava. Na perfektnom trávniku a v skvelej atmosfére predviedli všetky mužstvá pekné športové výkony. Najlepšie sa darilo Slovanistom, ktorí získali najviac bodov a zaslúžene turnaj opäť vyhrali. Dobre sa darilo aj našim futbalistom, ktorí jedným víťazstvom a dvoma remízami získali druhé miesto. Najlepším strelcom turnaja sa stal slovanista Jaroslav Timko a najlepším brankárom domáci hráč Ján Osuzký. Hosťujúci futbalisti boli organizáciou turnaja, celkovým prostredím a najmä s kvalitou trávnika očarení a vyslovovali organizátorom turnaja za všetko slová chváli a uznania.

Fotografie : Ivan Paška